Home Blog Page 735

Nje muaj nuk fjeta. Rudina Dembacaj rrefen si e perjetoi vajza ndarjen nga Aleksi...

0
Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka vijuar biseden me ndjekesit e saj ne instastory. Rudina ka treguar publikisht se...

Behuni gati, te dielen nderrohet ora. Por a do te jete ky nderrimi i...

0
Nga e diela fillon logaritja verore e kohes. Naten midis te shtunes dhe te dieles akrepat e ores do te zhvendosen nje...

9 shqiptarë kanë humbur jeten në Bergamo, “Te Ndjeret” në shtëpi për ditë me...

0
Aktivistja për mbrojtjen e të drejtave të emigrantëve Sonila Alushi në Bergamo, ka folur për situatën e vështirë në të cilën ndodhet...

Shqiptari takon 2 angleze ne tren, nis biseden me ta: Ato qe i thone...

0
Pas viteve 90 shqiptaret iken drejt europes edhe sot mbas 30 vitesh akoma ikin per nje jete me te mire. Nje shqiptar i...

“Të gjithë emigrantët që duan të kthehen në Shqipër.” Edi Rama jep lajmin e...

0
Kryeministri Edi Rama dha lajmin për gjithë emigrantët shqiptar se ditën e hënë do të nisin fluturimet për riatdhesimin e shqiptarëve qe...

Kam ankth. Ilda Bejleri tregon mes lotesh tmerrin nga karantina: Me duket sikur po...

0
Moderatorja e njohur, ilda Bejleri po respekton masat per te qendruar ne shtepi nga frika e perhapjes se virusit.

Masa kunder koronavirusit/ Ky qytet shqiptar nuk lejon askend te futet nese nuk eshte...

0
Qyteti i vogel i Policanit ka gjetur nje menyre unike per tu mbrojtur nga koronavirusi. Me vendim te Bashkise...

Mezi flet dhe mbushet me frymë, flet i prekuri nga koronavirusi: Nuk ja uroj...

0
COVID-19 është pandemia me të cilën bota po përballet me frikë çdo ditë të saj. E ardhur nga Kina, dhe tashmë me...

Ekspertja jep lajmin e frikshem : Mos hani me byreke, ja cfare na ndodh...

0
Nje psikologe turke , Nejla Avci ka bere nje deklarate me te cilen i ka frikesuar te gjithe. Ajo ka thene se...

Kush eshte kjo grua qe ka lene pa fjale Presidentin Ilir Meta? Njihuni me...

0
Mjekja gjinekologe Burbuqe Ajazi ndonese prej vitesh e ka mbushur moshen e pensionit, vazhdon te sherbeje me shume profesionalizem, perkushtim dhe pasion...

Recent Posts