Home Blog Page 3

Hiqni dorë nëse doni…, Rama del urgjent me thirrjen e fortë për gratë

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar ne Twitter per greven e grave naftetare te Ballshit, per te cilat thote se duhet ta nderpresin...

“Po shkojmë drejt një kohe te veshtire”, paralajmërimi i fortë i Merkel, ajo tregon...

0
Kancelarja Angela Merkel ka paralajmëruar se Gjermania po shkon drejt ‘katastrofës’ pasi udhëheqësit rajonalë refuzuan të nënshkruajnë masat e saj të reja...

A ka firmosur ministrja Manastirliu Aktin Normativ për mbylljen e shkollave pas pak ditësh?...

0
Ne rrjete sociale midis qytetaresh te ndryshem ka qarkulluar se fundmi nje shkrese ku thuhet se ministrja e Shendetesise Manastirliu ka nenshkruar...

Mjeku del kundër Qeverisë: Maska në rrugë nuk të mbron, ja pse po rritet...

0
Mjeku pneumolog Arjan Mezini ka thene : “Unë si profesionist kam bindjen e plotë që nuk do të...

Mu mor fryma dhe u rritën rrahjet e zemrës rrefen tm.errin e perjetuar kengetari...

0
Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu në një intervistë për emisionin “Prive” ka rrëfyer një ndodhi që i kishte ndodhur në vitin 2015.Do...

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bëhen me djalë

0
Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bëhen prindër të një djali. Ishte Grishaj...

Greqia futet në karantinë, ja sa do të zgjasë

0
Ne Greqine Veriore, Rajoni i Kozani ka vendosur te futet ne nje izolim te ri sepse ka pasur nje rritje te rasteve...

Shqipëria mbyllet më 23 tetor, ndërsa Evropa do të… Vjen parashikimi i bujshem per...

0
Ne nje studio televizive Alfred Cako ka bere ne deklarate te papare. Sipas tij Evropa do te perjetoje nje...

Nje muaj nga ndarja zbulohet arsyeja pse Jon Gjebrea u nda nga e fejuara....

0
Djali i kantautorit Ardit Gjebrea, Jon Gjebrea edhe pse nuk eshte pjese e televizionit personalisht, njihet kudo per miqesite e tij me...

Kur do te njihen patentat shqiptare ne Gjermani? Rama jep lajmin e mire

0
Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se tashme Shqipëria është në pritje të përgjigjes nga Berlini ne lidhje me njohjen e patentave, pasi...

Recent Posts