Home Blog Page 230

Ballokume Tradicionale. Receta Sekrete nga Gjyshet e Elbasanit

0
Ballokumja është një nga ëmbëlsirat autentike shqiptare, traditë e qytetit të Elbasanit dhe simbol i Ditës së Verës gjithashtu.Pavarësisht se tradita e...

Mjeku i diagnostikuar me koronavirus, dhe tregon hap pas hapi se si shfaqen simptomat...

0
Nga ditari i nje mjeku me koronavirus tregon se si jane simptomat e perditshme te virusit ai eshte 35 vjec nga Spanja...

NEWS U kthye para 2 ditësh nga Italia, pa u vetëkarantinuar! Kapet ‘live i...

0
Pasi eshte i infektuar dhe ka ardhur ne Italia ai duhet te rrinjte ne shtepi por djali ka dalur dhe leviz gjithe...

Italia po shperndan falas ilaçin që dha rezultate te mira për koronavirusin

0
Ministria e Shëndetësisë në Itali, njoftoi se ilaçi i përdorur për artrit reumatoid dhe që po jep rezultate të mira në rastet...

I sapo kthyer nga Italia, infe kton te dy prindërit. Dy raste të reja...

0
Ne qytetin e Elbasanin jane identifikuar dy raste me koronavirus. Kjo ka ndodhur pasi djali i tyre eshte kthyer...

Gjest i pështirë, i prekuri me koronavirus pështyn mjekun dhe infermieren, detyrohen të izolohen

0
Një burrë i cili kishte simptomat e etheve në spital po priste për të bërë tamponin. Nga mbingarkesa e punës së mjekëve,...

Ja kur merr fund pandemia e koronavirusit, mjeku Dritan Kalo jep lajmin e mire...

0
Tritan Kalo nje nga mjekete me te mire thote se ne muajin prille pasi temperaturat te rriten virusi nuk do jete me...

Apeli i mjekut te QSUT: Tre shenjat e para kur duhet të merrni urgjent...

0
Mjeku i njohur Tritan Kalo tregon se ku nje person eshte i prekur nga koronavirusi. E para eshte se...

Ky informacion i spitalit`Gemelli` në Romë, duhen lexuar patjetër qe te shpetoni nga koronavirusi

0
Italia po fillon te ndryshoje ngaqe eshte futur e gjitha ne karantine dhe po shikohet qe nuk ka me raste te reja.Ky...

Kek Super i Butë me Shije të Vecante, Recet shume e thjeshte per tu...

0
Receta që po ju sjellim më poshtë është një recetë me përbërës të thjeshtë që lehtë gjenden në kuzhinë. Eshte e lehte në...

Recent Posts