Home Blog Page 2

Aktori i njohur turk foli shqip, ja çfarë thotë ai për vendin tonë

0
Nje nder filmat me te preferuar dhe me me shume ndjekes ne NEtflix ishte Mrekullia ne qeline e 7-te.Madje ne te gjithe...

Rastet e fundit me COVID-19 në shkolla/ Vjen reagimi Urgjent i Ministrise se Arsimit

0
Pavarësisht situatës shqetësuese së krijuar me Covid-19, Ministria e Arsimit ka reaguar duke deklaruar se në shkollën 9-vjeçare “Emin Duraku” në kryeqytet,...

E fri.kshme/ “Tamponi nuk është 100% i sigurt kur del negativ”, ja deklarata e...

0
Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli thote se në disa raste tamponi nuk është 100 për qind i sigurt kur del negativ.Tamponi tregon...

“Tre muajt e ardhshëm do jenë shumë të vështirë”, paralajmëron Manastirliu: Ja për çfarë...

0
Paralajmerohet se tre muajt në vijim do jenë shumë të vështirë ne vend.Deklarata u be nga Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu .

Nuk do të ketë vaksinë për koronavirus para …….

0
Parashikimet e Presidentit Trump për një vaksinë kundër koronavirusit para zgjedhjeve të 3 nëntorit, nuk do të përmbushen.Shkencëtarë me peshë brenda dhe...

Pas shumë vitesh Eli Fara e tregon me lot në sy, flet për ish-burrin:...

0
Këngëtarja e njohur Eli Fara ka folur për jetën e saj private, për ndarjen nga ish-bashkëshorti në moshë të re dhe me...

Habit Pëllumb Pipero, flet për një tjetër karantinë, ja si të bëhet

0
Një tjetër deklaratë e fortë e mjekut Pëllumb Pipero. Së bashku duhet të mos mendojmë për një izolim të dytë. Mbyllja nuk...

Del parashikimi për 5 ditë, kujdes, në mëngjes do ndodhë ky fenomen

0
Kjo javë do të ndikohet nga kushte atmosferike pergjithesisht të qendrueshme. Moti parashikohet kryesisht i kthjellët e vranësira të...

A.nkth në Rinas, 180 pasagjerë prej katër orësh në fr ikë, ja ç’po ndodh...

0
Në Rinas, prej më shumë se 4 orësh, 180 pasagjerë të linjës Tiranë-Venezia qëndrojnë në bordin e avionit të kompanisë angleze Ëizz...

Hiqni dorë nëse doni…, Rama del urgjent me thirrjen e fortë për gratë

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar ne Twitter per greven e grave naftetare te Ballshit, per te cilat thote se duhet ta nderpresin...

Recent Posts