Home Menyre Jetese Olti Curri, i ben thirrje Ramës: Jep dorëheqjen, ndryshe do të marrim...

Olti Curri, i ben thirrje Ramës: Jep dorëheqjen, ndryshe do të marrim zvarrë

173
0

Sali Berisha dhe Ilir Meta po përdorin gjithë arsenalin e tyre mediatiko-politik, për të përfituar nga ngjarja e rëndë e Himarës, për të përfituar politikisht.

Një prej shërbëtorëve të familjes Meta-Kryemadhi, Olit Curri, shkruan se nëse Rama nuk jep dorëheqjen, do ta marrin zvarrë.

“Çuçi, Kumbaro & Nano urgjent doreheqje pa konference shtypi, se ndryshe mesa lexoj nga reaginet, populli pushimet do i beje te kryeministria duke terheq Ramen zvarre…”, shkruan i ushtuquajturi bloger, Olti Curri, për të cilin thuhet se bën pjesë në borderonë e pagave të familjes Meta-Kryemadhi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here