Home News Oh sa e trishte,/ Shoferja e re kthen përmbys Bencin me dy...

Oh sa e trishte,/ Shoferja e re kthen përmbys Bencin me dy fëmijët e saj brenda

683
0

Një aksident automobilistik ndodhi para pak minutash në Lezhë. Mësohet se një automjet tip Benz me targa AA097 ZM është përmbysur duke kaluar ne rrugën kryesore në qendër të qytetit.

Shkak për aksidentin e rën dë është bërë pakujdesia nga drejtuesja e mjetit e cila është një grua dhe udhëtonte bashkë me dy fëmijët e saj.

Të tre të aksidentuarit janë dërguar në spital menjehere ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore. Për fat të mirë të tre janë jashtë çdo rreziku për jetën. Ndërsa në pjesën e pasme të automjetit shkruhet: Shofere e Re.

Prej përplasjes së mjetit janë dëmtuar edhe mjete të tjera të cilat ndodheshin aty pranë.