Home News O Edi o b*thq*r/ Aleksandër Gjoka shpërthen keq ndaj Ramës: T’q*fsha robt,...

O Edi o b*thq*r/ Aleksandër Gjoka shpërthen keq ndaj Ramës: T’q*fsha robt, më trego mua karantinën ti

546
0

Vazhdimi i disa masave kufizuese të ndërrmara nga qeveria e Ramës ka revoltuar jo pak qytetarët në të gjithë vendin. Vendosja e fashave të orarit, fundjava pa makina dhe bllokimi i plazheve ka nxitur pakënaqësinë e shume shqiptarëve.

Pikërisht për këto masa, një nga ata që ka reaguar edhe më keq është këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka.

Përmes një videoje ai shihet teksa nuk kursen sharjet nga më të rënda në drejtim të kryeministrit.

Gjithashtu ai shprehet i pakënaqur edhe për mbylljen e lokaleve. Kujtojmë se qytetarëve i ka ardhur në majë të hundës me masat qe vihen përditë nga kryeministri Rama dhe duket sikur nuk është larg shpërthimi I një mosbindjeje qytetare.