Home Menyre Jetese Nuk keni për ti njohur, as njërën e as tjetrën : Ja...

Nuk keni për ti njohur, as njërën e as tjetrën : Ja se si dukej Eli Fara me Aurela Gacen para 18 vitesh

674
0

Kengetarja mjaft e njohur e skenes shqiptare dallon gjithashtu per lookun e saj mjaft modern. Kohet e fundit artistja ka kthyer kohen pas dhe ka publikuar nje foto me shoqen e saj te ngushte Eli Faren.

Sic shihet ne foto Aurela i ka pasur floket ngjyre te kuqe, nje trend per kohen e atehershme, Kurse Eli Fara ne ngjyre te zeze. Te dyja artiste duhet te kene shume nostalgji per ate kohe , nga e cila ruajne kujtime shume te bukura