Home News Nuk e ka bërë as për Nanon, Berishën, Ramën dhe Bashën, ja...

Nuk e ka bërë as për Nanon, Berishën, Ramën dhe Bashën, ja kush e detyroi Fevziun të dalë për herë të parë te dera e Klan-it

152
0

Që prej vitit 1998 Blendi Fevziu është pjesë e televizionit Klan ku ka pritur e përcjellë me qindra e mijëra personazhe politikë dhe jo vetëm në emisionin e tij Opinion.

Por si për çudi, në ansjë rast Fevziu nuk ka dalë të presë të ftuarit e tij te dera e Klan-it, dhe këtë nuk e ka bërë as për ish-kryeministrat Fatos Nano e Sali Berisha dhe as për Edi Ramën apo Lulzim Bashën.

Duhej të vinte dita e sotme që për herë të parë Blendi Fevziu të dilte ted era e Klan-it për të pritur as më pak dhe as më shumë por ministrin e Jashtëm të Italisë Luigi Di Maio.

Epo, duhej të vinte një Italian dhe t’ia mblidhte Fevziut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here