Home Menyre Jetese Nuk do ta besoni sa eshte rritur djali Alketes. Ajo ka postuar...

Nuk do ta besoni sa eshte rritur djali Alketes. Ajo ka postuar foto me djalin

680
0

Moderatorja e njohur i mban femijet larg ekranit dhe zerit te mediave.Ajo eshte nene e dy femijeve Nicol dhe Lionel por ajo rralle publikon foto me femijet e saj.

Mengjesin e sotem ka publikuar nje foto me djalin ku jane me pushime ne Itali ato ndodhen te gjithe se bashku.


Lionel shihet duke parë nga dritarja e dhomës dhe Alketa shkruan: “Djali im është një burrë i vogël. Rreze drite! Bekim nga Zoti!”


Moderatorja ka vendosur të marrë disa ditë pushime pas ditëve të ngjeshura me projekte