Home Menyre Jetese Nuk do ta besoni dot sesa vjec mbush sot Bleona Qereti

Nuk do ta besoni dot sesa vjec mbush sot Bleona Qereti

586
0

Bleona mbush 42 vjece dhe kjo ditelindje e gjeti te plotesuar si nje artiste qe ka arritur majat.

Pas karrieres ne Shqiperi ajo vazhdon ne Amerike ku eshte vleresuar me shume cmime,ka shitur me shume se 5 milione CD ka pozuar per kopertinat e me shume se 40 revistave .


Vitet e fundit ka kryesuar klasifikimin e Top Ten Billboard Dance Club duke arritur vendin e pare me hitin e saj I don;t nedd you dhe te tretin me kengen Take you over.