Home Menyre Jetese Nje muaj nuk fjeta. Rudina Dembacaj rrefen si e perjetoi vajza ndarjen...

Nje muaj nuk fjeta. Rudina Dembacaj rrefen si e perjetoi vajza ndarjen nga Aleksi dhe lidhjen me Mark Frrokun

750
0

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka vijuar biseden me ndjekesit e saj ne instastory.

Rudina ka treguar publikisht se si u ndje vajza ne shtepine e re. Ne nje komunikim virtual me ndjekesit ajo tha se Viktoria e pati shume te thjeshte.

Vikit i kisha thene me perpara. E priti shume mire. Une kisha shume merak, 1 muaj gati nuk fjeta fare, por Viki eksploronte cdo cep te shtepise me shume deshire, tha moderatorja.