Home News Nje gje e cuditshme po ndodh ne spitalet italiane: Ja cpo ndodh...

Nje gje e cuditshme po ndodh ne spitalet italiane: Ja cpo ndodh me fuqin e koronavirusit

861
0

Ne spitalet italiane po ndodh nje fenomen i cuditshme ku mjeket raportojne se koronvirusi ka ndryshuar shume dhe se forca e tij ka nje renie te konsiderueshme.

Rastet e reja me kete virus jane shume te lehta dhe te semuret nuk kane shume shqetesime dhe ata po sherohen me ritme shume te shpejta.

Mjeket shprehen se nuk e kuptojne pse po ndodh kjo gje tani, por e rendesishme eshte qe cdo gje po ndryshon per mire.

Italia tashme eshte drejte hapjes se plote dhe shpresojme qe cdo gje do te behet me mire per popullin italian.