Home Menyre Jetese Një ditë pasi i nderroi jete djali, në të njëjtin spital ndahet...

Një ditë pasi i nderroi jete djali, në të njëjtin spital ndahet nga jeta edhe babai i tij

126
0

Shuhet ne spital, pas nje be.teje te gjate me Covid-in, nje dite pas ndarjes nga jeta te djalit te tij 18 vjecar edhe Luftar Seiti.


Qamil Seiti nuk arriti dot që të fitonte be.tejën me covidin, por ditën e sotme ndërroi jetë edhe babai i tij, i cili ndodhej i shtruar prej të paktën një jave tek Sanatoriumi ndërsa prej ditësh ishte në intubim.

18-vjeçari nga Memaliaj kishte 100% të mushkërisë të prekur nga covid kur ka mbërritur në spitalin “Shefqet Ndroqi” dhe kjo ka bërë që i riu të humbiste jetën.

Mësohet se 18-vjeçari nuk kishte sëmundje bashkëshoqëruese, raporton Top Channel.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here