Home News Nena e 5 femijeve pasi humbi betejen me koro.navi.rusin le pas katernjaket...

Nena e 5 femijeve pasi humbi betejen me koro.navi.rusin le pas katernjaket e mrekullise

528
0

NJe nene e pese femijeve ne Angli ka humbur jeten si pasoje e koronavirusit duke lene pas edhe 4-njaket 13 vjecare qe ishin njohur si Mrekulli.
Ne kohen kur linden ata u bene lajm ne mbare boten. Ajo i solli ata ne jete ne qershor te vitit 2006 dhe ishte nje rast i rralle prandaj u be dhe shume e famshme per kete lindje ne media.

Shabnum Sadiq, punonte në minibashkinë e Slough afer Londrës, por ajo kishte bere nje udhëtim në Pakistan për një martesë në mars, dhemendohet qe ajo mund te jete infektuar pikeresht ne kete udhetim.

Gruaja 39-vjecarja shfaqi simptomat pesë ditë pas udhëtimit. Ajo kishte simptomat e koronavirusit temperature kollitje ethe dhe problem me frymemarrjen. Per fat te keq nuk ia doli dote te mposhte kete virus.