Home News Në shenjë vlerësimi për punën e palodhur rreth koronavirusit, Pipero merr surprizën...

Në shenjë vlerësimi për punën e palodhur rreth koronavirusit, Pipero merr surprizën e bukur nga ky qytet i Shqipërisë

533
0

Mjeku i njohur dhe i dashur tashme per te gjithe shqiptaret Pëllumb Pipero është shpallur Qytetar Nderi në qytetin e Skrapariy. Pipero është kthyer, me daljet e tij të shpeshta publike në studiot televizive, në imazhin publik të luftës që qindra mjekë dhe infermierë po bëjnë kundër koronavirusit.

Fjala e tij është konsideruar si një mesazh shprese dhe kujdesi për te gjithe shqiptarët në këtë periudhë të vështirë te krijuar ai pasoje e koronavirusit.