Home Menyre Jetese Në fillim i tha “mirë se erdhe në familje”, tani motra e...

Në fillim i tha “mirë se erdhe në familje”, tani motra e Granitit s.hpërthen ndaj Fifit: Shpëtove nga ajo e sëmurë mendore. Psikopate, manjake, njeri shumë i ulët…

134
0

Dashuria” mes Fifit dhe Granitit përfundoi pa filluar mirë, pasi ky i fundit i tha qartë se e shikon vetëm si motër dhe mes tyre nuk mund të ketë asgjë.

Mirëpo, kjo deklaratë e Fifit nuk u prit aspak mirë dhe ajo kaloi kriza paniku, aq sa dhe banorët u detyruan ti kërkonin produksionit një ambulancë.

Kjo ka shkaktuar zhurmë të madhe në rrjet, madje ka reaguar dhe motra e Granitit, Genta Cana. Ajo ka shkruar se vëllai i saj pëlqen Semin dhe është e lumtur që e ka larguar nga vetja Fifin.

Ti je brenda por une jam jashte e l.uftova fuqishem lidhjen tuaj.L.uftova per nxitjen dhe presionin qe vazhdimisht ta benin si brenda dhe jashte. Mu kundervune, me shane, me fyen. Pse? Sepse tek ty pashe dicka tjeter me dike tjeter. . Te gjithe pane Semin me Donaldin por une pashe ty dhe Semin. Do dalin keto fjale e ti vella rri i qete, u lehtesove nga ajo e cmendur, shpetove nga ajo e semure mendore, psikopate, manjake dhe nje njeri shume i ulet e i vogel. Forca Granit te do Kosova, te do Shqiperia”, ka shkruar fillimisht ajo.

Pas mesazheve të shumta që ajo kishte marrë eshte detyruar të fshinte këtë status dhe ka shkruar se nuk ka asgjë personale me Fifin.