Home News Ndodh fenomeni i cuditshem ne Sarande, qytetari : Thithte uje ne det...

Ndodh fenomeni i cuditshem ne Sarande, qytetari : Thithte uje ne det si ne….!

1365
0

Behet fjale per nje fenomen qe ndodh ne natyre te ngjashem me nje tornado. Fotot sipas qytetarit jan shkrepur midis Sarandes dhe Igumenices. Qytetari tregon se kjo rryme ajri ishte krijuar ne det dhe duket se po thith ujin prej tij por nderkohe ka dhe zhurme te madhe. Ishte dicka e vecante si enderr. Qytetari ka mbetur i mahnitur se nuk kishte pare ndonjehre nje gje te tille ne natyre.