Home Menyre Jetese Ndërron jetë në moshë të re reperi i famshëm, i,vëllai :...

Ndërron jetë në moshë të re reperi i famshëm, i,vëllai : E pashë duke v dekur (FOTO)

344
0

Vetëm 24 vjeç ndërron jetë reperi i famshëm Lil Keed.


‘Nuk mund ta besoj që të pashë të v.disje sot vëlla, nuk e di se çfarë dëshiroj të bëj dhe kjo është e vështirë për mamanë, babain, vëllezërit tanë Naychur dhe Whiteboy.”- shkruajti vellai i Lil Keed .


Lil Keed regjistroi shumë këngë të njohura, duke përfshirë “Snake”, “She Knoë” dhe “Wavy .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here