Home Menyre Jetese Ndahet nga jeta komentatori i njohur shqiptar

Ndahet nga jeta komentatori i njohur shqiptar

355
0

Gazetari dhe komentatori i njohur i gazetarisë sportive, Miliam Krasniqi është ndarë nga jeta në moshën 53-vjeçare.

Krasniqi vuante nga k.anceri dhe komplikimet e rënda në shëndet i shkaktuan atij një v.dekje të parakohshme.

Gazetari i sportit ndodhej në Francë ku po qëndronte për t’u mjekuar.