Home Menyre Jetese Mjeshtri i madh aktori Mirush Kabashi në karrige me rrota

Mjeshtri i madh aktori Mirush Kabashi në karrige me rrota

1024
0

Mjeshtri i madh Mirush Kabashi prej dy vitesh vuan nga një sëmundje e rende dhe ai tani eshte ne gjendje me te mire por sot ai ka postuar nje foto ku eshte karrige me rrota.


Foton e ka publikuar Oriela Cano në një spital privat pasi ai ka përfunduar radioterapinë e tij.


Shpresojme qe ai te jete me mire dhe dite me te mira per te dhe familjen e tij.