Home News Mjeku i dashur per te gjithe Pellumb Pipero feston ditelindjen, ja surpriza...

Mjeku i dashur per te gjithe Pellumb Pipero feston ditelindjen, ja surpriza qe i bene tek Infektivi

337
0

Prej me shume shume se dy muajsh Pipero bashke me koleget e tij ndodhen ne vijen e pare ne sherbim te pacienteve te infektuar.
Po r dita e sotme eshte e vecante per te pasi ai feston diten e lindjes.Ai ka marre nje surprize shume te bukur prane Spitalit Infektiv.
Mjekut i kane dhuruar dy tufa me lule dhe je dhurate te vogel.