Home Menyre Jetese Mendonte se kishte hyre ne menopauze, gjyshja zbulon qe ishte kater muajshe...

Mendonte se kishte hyre ne menopauze, gjyshja zbulon qe ishte kater muajshe shtatzene

1547
0

E rralle por ngjarje te tilla ka plot. Ka shume femra 50 vjecare qe mund te mbesin shtatzene me teknikat e reja te shkences. Keshtu ka ndodhur me kete gjyshe 50 vjecare qe mendonte se kishte hyre ne menopauze por zbuloi se ishte kater muajshe shtatzene.

50 vjecarja prej muajsh kishte pasur shqetesime por ia kishte lene moshes. Por kur beri nje test shtatzanie per te qene e sigurt mori vesh qe ishte 4 muajshe, dhe nuk i besohej.

Familja i uroi mireseardhejn vogelushit te vogel qe e quajten Grayson