Home Menyre Jetese Me lot ne sy, nusja ka nje mesazh per vjerren e saj

Me lot ne sy, nusja ka nje mesazh per vjerren e saj

477
0

Rubrika ka nje mesazh per ty ne Klan tv solli rastin e Merites. Ajo per momentin ndodhet ne Australi per shakak te izolimit. Ajo kishte shkuar atje per ti bere nje surpize motres per ditelidje, por per shkak te situates u izolua atje.

Merita ne Shqiperi ka familjen e saj 3 femijet dhe bashkeshortin, por dhe vjerren qe ka nje marredhenie shume te vecante. Vjerra e saj kishte ditelindjen dhe ne pamundesi per ti qene prane ajo kontaktoi me emisionin per ti bere asaj je surprize.

Ja cfare i tha Merita nepermjet kameres ne emsion:
Nene e di se dhurata me e bukur per ditelindjen tende do te ishte qe une tre isha aty, pran jush prane familjes, por ne pamundesi po bej kete video urimi nje mesazh per ty. Gezuar gezuar nga zemra kete 65 vjetorin. Te dua shume te perqafoj me mall. Je vjerra me e mire ne bote. Te falenderoj pa mase per ate qe ben per mua femijet e mi familjen tone, te perqafoj me mall dhe mire ju gjetsha kur te kthehem.

Ardit Gjebrea e pyeti lizen se si u ndje nga ky video mesazh i nuses se saj?
Liza u pergjigj se ishte e surprizuar dhe u ndje shume mire. Ne fund Arditi tha se do te vije nje momet qe do te mbaroje e gjithe kjo histori dhe do te jeni perseri bashke per te festuar.