Home Menyre Jetese Me ka ardhur ne maje te hundes,Bujar Qamili zbulon cfare nuk duron...

Me ka ardhur ne maje te hundes,Bujar Qamili zbulon cfare nuk duron dot nga gruaja e tij

645
0

Ne nje interviste per Pasdite me Xhaxhiun duke perdorur notat e humorit , kengetari shkodran tregoi cila kenge e tij i ka ardhur ne maje te hundes bashkeshortes se tij.


Bujari thote:Kjo pati te miren e vet se kemi qendruar ne shtepi gjate gjithe kohes.Kam patur djalin,ju e dini ai eshte pedagog ne shkolle te muzikes,ka ardhur ndonjehere me kitare kemi kenduar ndonje kenge se bashku.

Madje ne nje moment kur po kendonim nje kenge bashke nderhyn gruaja dhe thote,gjithcka kendoni vetem ate kengen Kur me rri karshi karshi mos e kendoni se me ka ardhur ne maje te hundes.