Home Menyre Jetese Me fustane të gjera për të ‘fshehur’ shtatzaninë, kush është ministrja e...

Me fustane të gjera për të ‘fshehur’ shtatzaninë, kush është ministrja e Ramës e cila eshte shtatzene per here te pare(FOTO)

807
0

Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Edona Bilali është shtatzënë për herë të parë. Kolegët dhe miqtë e afërt të saj, kanë konfirmuar se Bilali është në pritje të fëmijës së parë.

33 vjeçarja dhe bashkëshorti i saj kanë vendosur ta mbajnë privat lajmin, por tashmë të afërmit e kanë marrë lajmin e bukur dhe kanë nisur ta urojnë çiftin. Edhe vetë Edona Bilali ka vendosur ta mbajë të fshehtë dhe për disa kohë këtë lajm.

Ajo është shfaqur në punimet e Kuvendit me fustane të gjerë për të mbuluar sadopak barkun e rrumbullakosur. Aktualisht ministrja është në mesin e shtatzënisë dhe me siguri e ka marrë vesh dhe gjininë e bebit, por ne duhet të presim dhe pak për këtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here