Home News Mbani mend keto data analisti nga studio, Ja c’do te ndodhe pas...

Mbani mend keto data analisti nga studio, Ja c’do te ndodhe pas 9 muajsh ne vendin tone

598
0

Ne studio tek Arjan Cani eshte diskutuar nje teme mjaft ndryshe, nje teme iteresante
kur Arjani Pyeti te ftuarit se cfare do bejme keto dite ne karantine.
Ata thane se eshte nje kohe pjellore dhe te gjithe e kane rastin per te shtuar
popullsine. Ndersa analsti Curri u shpreh keshtu:
Mbani mend keto data sepse mbas 9 muajsh do te jene plot maternitetet, prandaj
maternitetet duhet t epergatiten per kete.
Ai pastaj shtoi; Sepse njerzit nuk kane asgje tjeter interesante per te bere duke shkaktuar
dhe te qeshura ne studio. Kjo periudhe ne shtepi do te shtoje divorcet
dhe shtatezanite keshtu ka ndodhur ne Kine dhe koto fenomene priten
te shtohen dhe tek ne.