Home Menyre Jetese Mariola Kaçani bëhet nënë për herë të parë

Mariola Kaçani bëhet nënë për herë të parë

113
0

Këngëtarja e njohur Mariola Kaçani është bërë për herë të parë. Ka qenë partneri i saj që ka ndarë lajmin e bukur në rrjete sociale.

Marjola bëhet nënë për herë të parë, Jurgeni e pret me këngë: Të më rrosh sa malet o, o i bukuri i dajës o (video)

“Dita më e bukur e jetës tone, që nuk do ta harrojmë kurrë. Zoti na bekoi me djalin tonë. Faleminderit Zot”, ka shkruar ai.Postimi është rishpërndarë më pas dhe nga këngëtarja, të cilin e kanë shoqëruar dhe me një foto të vogëlushit.

Marjola bëhet nënë për herë të parë, Jurgeni e pret me këngë: Të më rrosh sa malet o, o i bukuri i dajës o

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here