Home Menyre Jetese Lindi djalin e dytë/ Shikoni çfarë super feste ka bërë Arbana Osmani,...

Lindi djalin e dytë/ Shikoni çfarë super feste ka bërë Arbana Osmani, ja dhuratat që i blenë miqtë

132
0

Arbana dhe Eduarti i kanë vendosur djalit emrin e veçantë, Diell. Ka qenë Xhemi dhe Eduarti që kanë publikuar pamjet nga mirëpritja madhështore.

Ambienti i shtëpisë është zbukuruar me tullumbaca, arusha dhe në qendër shkruhet “Mirëseerdhe bebi Diell”.