Home Menyre Jetese Lanë pas dy fëmijë, e afërmja e aktorit zbulon detaje: portalet dhe...

Lanë pas dy fëmijë, e afërmja e aktorit zbulon detaje: portalet dhe njerezit shkruajne per ty fjale qe nuk i meriton ti vuaje nga..

271
0

Dje aktori Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij, Ornela, humbën jetën pasi ranë nga kati i gjashtë i pallatit ku banonin në New York.

Shqiptari ka hedhur nga lartësia gruan e tij e më pas ka v.rarë veten. Shkaqet nuk dihen ende, teksa të shumta janë mesazhet prekëse të postuara në rrjetet sociale të miqve të Florind Belliut.

Së fundmi, ka reaguar një e afërmja e Belliut e cila ka prekur me shkrimin e saj.
“Pse more Florind ja bere vetes tende mamit dhe motrave qe aq shume I doje pse pikerisht sot ne diten e lindjes tende ..pse ja bere femijeve kete portalet dhe njerzit shkruajne per ty fjale qe ti nuk I meriton sepse ti vuaje per humbjen e BABAIT tend dhe te gjyshes qe per ty ishin te shenjte

…kemi mbetur pa fjale na ke shokuar te gjithe ne qe ty te njihnim se cfare djale flori ishe sikur emri qe gjyshja te vuri ..SOT datelindjen vendose ta beje me babin dhe gjysherit e tu u prefsh ne paqe Florind Belliu”, shkruan ajo.