Home News Lajmi i fundit: Nderron jete ylli i kinematografise shqiptare

Lajmi i fundit: Nderron jete ylli i kinematografise shqiptare

387
0

Lamtumirë Rikard Ljarja!
Një nga ikonat e kinematografisë shqiptare sot ndërroi jetë duke lënë një tjetër boshllëk në botën tonë modeste të artit.
Fatkeqësisht artistët e mëdhenj nuk u vlerësuan kurrë në nivelin e talentit të tyre nga qeveritë, por kurrë nuk u janë kursyer respekti dhe duartrokitjet nga shqiptarët.


Një duartrokitje të fundit për ty Rikard!
U prehsh në paqe Ded!