Home News Lajmi i fundit/ Aktori i njohur shqiptar pëson hem oragji cerebrale, shtrohet...

Lajmi i fundit/ Aktori i njohur shqiptar pëson hem oragji cerebrale, shtrohet me urgjencë në QSUT

628
0

Aktori i famshem shqiptar Bruno Shllaku eshte shtruar ne QSUT pasi ka pesuar nje hemo ragji celebrale. Ai ndodhet ne reanimacion por per fat te mire gjendja e tij shendetesore nuk eshte e renduar.

Ai ka marre pjese ne shume role teatrale dhe filma gjithashtu, ku filmi i fundit qe ka marre pjese si aktor eshte “I love Tropoja”