Home News Lajmi i fundit/ Ah sa prekese, nderron jete Gezim Kruja, perlot Drande...

Lajmi i fundit/ Ah sa prekese, nderron jete Gezim Kruja, perlot Drande Xhaj: Nuk kemi mundesi as…

479
0

Ndarja nga jeta e “Mjeshtrit te Madh ” Gezim Kruja i ka hidheruar te gjithe. Aktorja dhe bashkpunetorja me e afert Drande Xhaj ben dedikimin prekes ne facebook.

Postimi i saj:

Me keqardhje mora vesh ndarjen tande nga jeta mjeshter. Ne keto dite te veshtira ne pamundesi pjesmarrje ne ceremonine mortore i percjell familjes ngushellimet e mia te sinqerta. U prehsh ne paqe. Lamtumire mjeshter. Do te mbetesh ne memorjen e artedashesve si artist i dashtun e popullor. Per gezim Krujen shkruan Dande Xhaj