Home Menyre Jetese LAJMI FUNDIT/ Hoqi dorë nga Politika, ish deputeti i njohur jep Vendimin...

LAJMI FUNDIT/ Hoqi dorë nga Politika, ish deputeti i njohur jep Vendimin urgjent: Nga Dita e Hënë do…

4521
0

Pasi hoqi dorë përfundimisht nga Politika, Luan Rama tashmë do i futet Televizionit
Postimi i Luan Ramës

Në radiotelevizionin Ora: “DREJT” – EMISIONI IM PËR JU

Prej të hënës më datë 27 shtator e në vijim, çdo të hënë dhe të enjte në ora 21:00, “DREJT” do të jetë emisioni im për ju.

Jeni të mirëpritur jo vetëm të më ndiqni, por ajo që është më e rëndësishme, të bëheni pjesë e emisionit me vërejtjet dhe sugjerimet tuaja, më këshilla dhe pyetje që do marrin përgjigje drejt nga ekrani prej të ftuarve në emision.

Debat, intervista, informacione, opinione dhe kronika nga realiteti dhe jeta jonë e përditshme.

“DREJT” – KOHA IME, ORA JUAJ !