Home News Lajm i mire per te gjithe/ Elvis Naci ben gati mijera pako...

Lajm i mire per te gjithe/ Elvis Naci ben gati mijera pako me ushqime per te varferit dhe jetimet

412
0

Eshte nje nga shqiptaret me te dashur per popullin tone i cili ndihmon njerezit ne nevoje.
Elvis Naci ka dhene nje lajm te mrekullueshem ku tregon se shqiptaret e bashkuar kane mundesuar mijera pako ushqimore per njerezit ne nevoje.
Postimi i Nacit:
PRANE JETIMIT , TE SEMURIT, NE KETE KOHE TE VESHTIRE!Me mijera pako ushqimore jane pergatitur per jetimet , te semuret, nevojtaret , sepse keto dite jane akoma me te veshtira per ata.Amaneti yne derisa te jemi gjalle tu sherbejme nevojtareve me thjeshtesi e perkushtim.Kam nje kerkese miqte e mi, nje lutje per bamiresit qe e mundesuan , se Shqiperia ka plot njerez nevojtare , qe ne kete periudhe me zor po ia dalin. Deshiroj nje lutje me shpirt per kedo qe e mundesoi kete veper te madhe.