Home Menyre Jetese Lajm i mirë për Kryeqytetin / Rama firmos marrëvëshjen: 1 milion banorë...

Lajm i mirë për Kryeqytetin / Rama firmos marrëvëshjen: 1 milion banorë do marrin…

165
0

Lajm i mirë për qytetarët e Tiranës.


Marrëveshja me vlerë 80 milione euro që nënshkruajmë me Bankën Europiane të Investimeve për të ndërtuar ujësjellësin e ri në kryeqytet.

Projekti do u shërbejë gati 1 milion banorëve dhe synon të garantojë ujë të pijshëm cilësor”, njofton Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here