Home News Lajm i hi.dhur për Aleksandër Vuçiç/ Djali i tij infe.ktohet me Koro.navi.rus!...

Lajm i hi.dhur për Aleksandër Vuçiç/ Djali i tij infe.ktohet me Koro.navi.rus! Gjendja e tij shëndetësore ështe….

853
0

Djali i Aleksandër Vuçiç është prekur nga koronavirusi.

Lajmi është konfirmuar nga vetë presidenti Serb Vuçiç i cili me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftoi mbi gjendjen shëndetësore të djalit të tij te prekur nga ky virus.

Ai ka shkruar se djali i tij i madh Danilo ka dalë pozitiv me koronavirus dhe është transferuar menjehere në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Beograd për shkak të gjendjes së tij shëndetësore jo te pelqyeshme.

Biri im është infektuar me koronavirus dhe gjendja e tij klinike është e tillë që ai u pranua në Klinikën e Sëmundjeve Infektive ne Beograd. Bir, do fitosh. Babi të do, të duam te gjithe: ka shkruar Vuçiç.