Home Menyre Jetese Lajm i bukur! Einxhel behet nënë për herë të parë, lind djali...

Lajm i bukur! Einxhel behet nënë për herë të parë, lind djali i saj

198
0

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë bërë prindër për herë të parë. Einxhel Shkira ka sjellë në jetë djalin e saj me Dj Dagz mbrëmjen e djeshme.

Modeatorja është aktualisht në një prej materniteteve shtetërore në Tiranë, shkruan iconsytle.