Home News Kush po e kërcënon Luana Vjollcën? E frikësuar ajo angazhon truprojën

Kush po e kërcënon Luana Vjollcën? E frikësuar ajo angazhon truprojën

459
0

Pas denoncimit që bëri ndaj një të riu për përndjekje, Luana Vjollca duket e shume e trembur. Ajo tashmë e ka marrë seriozisht çështjen e sigurisë.

Në protestën për fëmijërinë e vjedhur që u bë në Tiranë ishte e pranishme edhe Luana por ajo që ra në sy ishte fakti që Vjollca, e shoqëruar nga motrat Marina dhe Lira, kishte edhe truprojën me vete. Ajo nuk e ka bere publike se kush eshte personi qe e perndjek.