Home News Kush eshte 43 vjecari qe humbi jeten nga koronavirusi

Kush eshte 43 vjecari qe humbi jeten nga koronavirusi

542
0

Nebiu eshte 43 vjecari nga Kavaja qe u nda nga jeta sot ne spitalin infektiv. Ai nuk ja doli dot te mposhti coronavirusin, duke shenuar viktimen e katert ne vendin tone. NJerzit qe e njihnin Nebiun shprehin pikellimin per ndarjen e tij nga jeta ne rrejtet sociale pasi tregojne se ai ishte nje person i dashur dhe i qeshur gjithmone.

Nebiu ishte i ri dhe pa asnje semundje tjeter. Ne 9 mars ai ka udhetuar nga Italia se bashku me te atin dhe u shtrua menjehere tek infektivi pasi ju shfaqen smptomat e para. Nena e 43 vjecarit ndodhet ende ne Itali dhe i dhimbshem eshte fakti qe nuk mund ta percjelli dot ne varreza djalin e saj.