Home News Kur do lejohen dasmat? Ja pergjigja epike e Edi Rames

Kur do lejohen dasmat? Ja pergjigja epike e Edi Rames

383
0

Bota ka ndryshuar por bashke me te edhe dasmat qe do te shtyhen per disa kohe derisa te qetesohet situata. Jemi ne moment te veshtire dhe duhet durim.

Keshtu eshte pergjigjur kryeministri Rama ne lidhje me dasmat ” Ose do te presin te bejne nje dasme te madhe ose nje te vogel online me njeri-tjetrin dhe pastaj do te presin kur te vij e madhja , ose te bejne si te bejne dhe te presin. Dhe rendesi ka dashuria, fakti qe duhet te durosh pak dhe te kesh mundesi ta rishikosh vendimin derisa te hapen zyrat.”
Tani duhet te bejme durim derisa te kaloje kjo pandemi.