Home News Kryeministri Rama deklaron/ Mbyllje totale nga e premtja deri te henen ne...

Kryeministri Rama deklaron/ Mbyllje totale nga e premtja deri te henen ne mengjes

502
0

Nga e premtja deri te henen Shqiperia do te izolohet nga cdo gje.
Kete urdher e beri publike ministrja Manastirliu e cila mban dhe firmen e saj.


Nga e hena deri te premten do te kete hapje nga ora 17:30 ndersa te premten deri te djelen do jete cdo gje mbyllur.
Do te ndalohet levizja e te gjithe personave ne kembe ose me mjete , duke perjashtuar rastet e vecanta.


Oraret per farmacite , marketet dhe dyqanet e tjera ushqimore nga e hena deri te premten eshte nga ora 05:00 deri ne 17:30.