Home News Kryeinfermierja e infe.ktivit poston foton prekëse të të birit: Duro jeta ime

Kryeinfermierja e infe.ktivit poston foton prekëse të të birit: Duro jeta ime

340
0

Kryeinfermierja Ana Luca e cila ka leshuar perkohesisht postin e administratores në spitalin QSUT, për t’u rreshtuar në vijën e parë të frontit ne luften kundër korona.virusit, prej me shume se një muaji nuk shkon në shtëpi nga frika se mos e transmeton vir.usin tek famijarët e saj.

Ana nuk ka mundur dot të përqafojë as djalin qe i mundon aq shume, por e shikon ate vetëm nga larg. Së fundmi ajo ka hedhur një foto prekëse në Facebook, ku djali i saj eshte në ballkon.

Ajo vetem e shikon ate nga larg duke ruajtur gjithmone distancen. Ja cfare shkruan ajo ne FB.

“Duro jeta ime, do fitojmë për ty dhe te gjithë Shqipëtarët”