Home News Krijesa te cuditshme ne Ksamil/ Qytetari: I pash shume afer jane peshkaqene

Krijesa te cuditshme ne Ksamil/ Qytetari: I pash shume afer jane peshkaqene

464
0

Disa krijesa jane filmuar sot ne mengjes ne Ksamil. Ato jane filmuar nga nje qytetar videoja e te cilit po beht virale ne internet.

Krijesat shihen ne uje dhe ato nxjerrin vetem nje pjese te trupt lart. Qytetari shprehet i vendosur se jane peshkaqen. Ai thot se kjo duket qarte nga levizja qe ato bejne dhe bishti i nxjerre ne siperfaqe.

Ja cfare shkraun qytetari:

Pershendetje ne brigjet e Ksamilit peshkaqen. Shikoje si ecin mbi det. nuk zhyten si delfine i pashe nga afer.

Burimi JOQ.