Home News Koronavirusi/ 59 vjecarja tregon se cpo heq ne spital: Te dhemb i...

Koronavirusi/ 59 vjecarja tregon se cpo heq ne spital: Te dhemb i gjithe trupi ndersa temperatura te…..

1213
0

Aleksandra tregon pervojen e saj duke shkruar nga celulari per te cilen thoth se esht e vetmja lidhje qe ka me boten. Une jam shtruar prej 10 ditesh ne karantine. gjendja ime eshte perkeqesuar ne dy raste thuaj se jam venitur. jam ne shtat me oksigjen dhe prej dy ditesh nuk kam me temperature por mushkerite kane nevoje per ndihme.

Pata temperature pas nje nate pune, dhimbje kockash nje kolle te lehte dhe ora takipirine, njelloj si per gripin, por nuk po kalonte. Cdo dite behesha me keq. Telefonova 112 por nuk kisha patur kontakte me persona te semure.

Ajo thote: Jam ne spital dhe nuk pranohet asnje vizite, Koha ketu nuk kalon, mjeket vijne ne mengjes na vizitojne, jane te sjellshem. nderkohe ne shtratin tjeter qendron nje zonje shum me e re e cila eshte renduar esht shtruar prej 12 ditesh, nuk arrijme te flasim madje as te hame na vjen per te vjelle mbaron ajo shkrimin ne celular.