Home Menyre Jetese Këngëtarja Anjeza Shahini, rikthehet pas 3 vitesh. Shikoni se sa shume...

Këngëtarja Anjeza Shahini, rikthehet pas 3 vitesh. Shikoni se sa shume ka ndryshuar

691
0

Një prej vokaleve më të mira, këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini ka vite që tashmë është larguar nga Shqipëria, dhe ka ndërtuar një jetë të re në Angli me diplomatin anglez Paul Edward Conolly. Këngëtarja shqiptare dhe diplomati anglez kanë gjashtë vjet që janë martuar dhe janë prindër të një vajze, Victoria që erdhi në jetë në 2019.

Veç skenës, kengëtarja ishte zhdukur edhe nga rrjetet sociale prej më shumë se 2 vitesh. Por ajo është rikthyer ditën e djeshme me një foto.

“Kohë pa u parë”, shkruan Anjeza krah fotos ku shfaqet me flokë të prera shkurt.

njeza