Home News Këngëtari njohur i ben komentin epik Edi Rames: Bëje daljen me...

Këngëtari njohur i ben komentin epik Edi Rames: Bëje daljen me alfabet, kur të mbërrish…

444
0

Nje koment fantastik vjen nga kengetari i njohur Luiz Ejlli ne profilin e Edi Rames ne fb.

Meqe te dielen dolen nënat me fëmijë deri në 10 vjeç, kengetari ka reaguar me nje koment epik ne profilin e kryeministrit

Ja cfare i ka komentuar ai Edi Rames:

Dje nxorre pensionistet, sot mamatë. Të hënën bëje me alfabet. Le të dalin ata që i fillon emri me A, të martën ata me B, etj. Kur të mbërrish të K… dil vetë.

Më pas Rama ka replikuar duke komentuar:

Luis Ejlli humor kaps quhet ky. Dhe më pas këngëtari i është kthyer: Po unë t’u drejtova si kryeministër me K, pastaj se të shkon mendja tjetërkund.