Home News Kengetari i njohur del kunder anullimit te dasmave: Kemi marre kapare dhe...

Kengetari i njohur del kunder anullimit te dasmave: Kemi marre kapare dhe nuk i kthejme dot

426
0

Labinot Tahiri ka reaguar me nje postim ne facebook kunder masave qe jane marre ndaj koronavirusit.
Ai eshte shprehur kunder anulimit te dasmave sepse shume kengetare kane marre para dhe nuk mund ti kthejne sepse i kane harxhuar.


Postimi i tij:


Pershendetje!Reagim per keto veprime te ulta!
Me vjen keq kur keshtu klasifikohen bizneset te cilat duhet te bllokohen me rastin e pandemise.
Ne si kengetare kemi marre kapar,dhe ato nuk mund ti kthejme per arsye se i kemi harxhu.A me paguan shtetine kredine time personale qe e kam 2100 euro ne muaj.Si tja bejme me bankat,ato nuk pyesin?


Si kerkoni tatim me ju pagu edhe pse jam zero zero me pagesa kur nuk punojme pra ne kete sezone.
Ta merrni seriozisht se do te therras protesta dhe do te jete per jeten e qytetareve dhe jo protesta per hajgare.