Home Menyre Jetese Kaq e vogël por tepër e talentuar! Shikoni çfarë është e aftë...

Kaq e vogël por tepër e talentuar! Shikoni çfarë është e aftë të bëjë stërmbesa e Enver Hoxhës

1882
0

Rezarta Shkurta duke iu referuar rrjeteve sociale mund të thuhet se është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit momente me vogëlushen e saj Hera.


Mirëpo kësaj radhe Rezarta ka zbuluar talentin e të voglës .

Hera ka dalë duke pikturuar disa luledielli në telajot për fëmjë, dhe ish-këngëtarja duket e kënaqur me të bijën dhe ‘arritjet’ e saj.