Home News Kam ankth. Ilda Bejleri tregon mes lotesh tmerrin nga karantina: Me duket...

Kam ankth. Ilda Bejleri tregon mes lotesh tmerrin nga karantina: Me duket sikur po me bie tavani mbi koke

460
0

Moderatorja e njohur, ilda Bejleri po respekton masat per te qendruar ne shtepi nga frika e perhapjes se virusit.

Por kjo situate duket se e ka merzitur moderatoren, e cila permes nje video ne rrjetet sociale tregon e perlotur se po kalon ne gjendje ankthi.

Prej 15 ditesh po rri ne shtepi. Njerezit e kane kaluar kohen ne shtepi duke bere palester, duke gatuar, por per mua keto kane qene te veshtira. Ankthi eshte armiku kryesor i njeriut,sidomos ne keto momente. Mbite gjitha stresi qe po kaloj eshte sikur te me bjere tavani mbi koke, me duket sikur po me merr frymen. Kam filuar te gjej qetesine time duke besuar ne Zot. Eshte momenti qe te reflektojem dhe ti lutemi Zotit qe kjo situate te kaloje. Duhet te bejem kujdes sepse mund te kthehet ne nje drame nese nuk qendrojme ne shtepi ka thene moderatorja.